Pouze pro starší 18-ti let

RSS

Just another WordPress site

Sex po telefonu Marie

 

Škrábej mě – Marie

Marie operátorka věk 53 – 909 55 55 55 kód 110

 

Zavolej miVítám vás na mém stručném profilu. Asi se divíte, jak žena mého věku může být tak svěží, čilá a především sexu schopná. Člověk miluje sex, a miluje jej ve dvaceti, padesáti i osmdesáti. Sex je naprosto úžasný, je skvěle přirozený, živý, spojující a romantický. Jsem paní, která si toho zažila opravdu hodně a může s klidem říci, že sex je to nejkrásnější na světě – když oba mohou něco poskytnout.

A proto tu jsem. Mám asi nějaký dar rozdávat sexuální chuť, energii a dárek v podobě orgasmu, protože pro každého muže se jevím jako nezapomenutelná postelová osoba, která ve svém věku dovádí jako zběsilý tygr a vypadá jako vyvoněná kundička. Když roztáhnu nohy, budete žasnout. Když uslyšíte mé sténání, budete sténat také. Když vám pošeptám mé perverzní myšlenky a tajné plány, které s vámi chci po celou dobu provádět, umřete slastí, spokojeností a nadšením.
Jsem totiž žena, která sex opravdu miluje, sexem žije a umí vám připravit naprosto neodolatelnou show, ve které budete jen vy a já. Budu se vám naplno věnovat, protože jen tak mohu dosáhnout naprosté spokojenosti a fyzického baženého pocitu. Nechci vás škrabat po zádech, chci vás drápat! Nechci vás hladit ve vlasech, chci vás pevně držet za ramena, až mě budete tvrdě šukat. Nechci se s vámi milovat a zažít romantický večer, chci se nechat pořádně píchat, hrát si s vámi a ukázat vám, jak skvělý může orgasmus být, a jak obyčejný pro vás doposud byl. Nestyďte se, protože jinak nepochopíte kouzlo a podstatu pořádného sexu. Chci slyšet váš hlas, vaše vzdychání a škemrání o krásné a perverzní věty. Chci slyšet, jak držíte svůj penis v ruce a onanujete, chci slyšet váš orgasmus i každý pohyb rukou.
Já uslyším vás, vy uslyšíte mě. Uslyšíte skvělé sténání, hlasitý orgasmus i mlsný jazýček, který nemá nikdy dost. Chcete si to vyzkoušet? Nebojte se a zavolejte mi!

Zavolej mi! 909 55 55 55 kód 110

TOPlist