Pouze pro starší 18-ti let

RSS

Just another WordPress site

Sex po telefonu Libuše

Libuše operátorka věk 36 – 909 55 55 55 kód 110

Hledáte malou rozmazlenou holčičku, která má zařízlé kahotky v zadečku, nebo raději chcete ženu, která žádné kalhotky nemá? Chcete vlhkou slečinku, nebo mokrou paničku? Chcete tichou dívku, nebo sténající a nezkrotnou ženu? Je mi padesát šest let, ale cítím se na dvacet. Miluji sex, miluji jej kdykoli a kdekoli, miluji lízání mojí hezky vyholené a voňavé kundičky, miluji jemné kousání do mých velkých bradavek. Vše, co mi můžeš splnit, skutečně miluji. A ty mi můžeš splnit spousty přání.
Nejraději mám více mužů, orální sex a jejich semeno. Miluji slízávání spermatu a rozhodně nepohrdnu krásným penisem s narůžovělým žaludem, který chce pořádně, pomaličku a něžně pohladit mým jemným jazýčkem, který se na tebe tak moc těší.

Chci si, strašně moc, hrát s tvým penisem! Chci si jej vzít do ručičky, chvilku ti jej rychle honit a ještě lépe tě dlouze, vášnivě a nezapomenutelně kouřit. Máš rád velkou pusu a výstřik do ní? Tak to si budeme moc rozumět…

Miluji hlasité vzdychání a jemné sténání, a já tě chci hrozně moc slyšet. Chci ti šeptat do ouška, jak moc mě tvá slova vzrušují, chci si strkat ruku pod kalhotky a myslet na to, co mi říkáš – chci si s tebou užít skvělý sex po telefonu. Řekni mi, co se ti líbí a čím ti udělám radost, protože já se o tebe s radostí postarám. Řekni mi, co máš rád a čím tě dostanu, protože já tě budu neskutečně dlouho rozmazlovat a hrát si s tebou. Nejsem holčička, jsem ženská, co si umí užívat života!
Pokud se ti líbím a máš na mě a na mojí kunidčku chuť, neboj se a pojď si mě ochutnat. Roztáhnu ti nohy a ukážu ti, jak vlhká už jsem. Líbí se ti to? A co kdybych ti ukázala mnohem víc než jen mokrý klín a voňavé kalhotky?

Zavolej mi! 909 55 55 55 kód 109

TOPlist